facebook - podziel się

informacje

2014-01-17reportaż z targów ślubnych 2014 - zamów płytę!

... targi ślubne, edycja 2014 już za nami, ale echa wydarzenia jeszcze nie milkną. Wierzymy, że informują Państwo swoich klientów/partnerów o wydarzeniach ostatniego weekendu. Mamy również nadzieję, że zdjęcia, które chcemy Państwu zaproponować, pozwolą wzbogacić te informacje o wysokiej jakości materiał fotograficzny.
Zapraszamy zatem do skorzystania z oferty wysokiej jakości, profesjonalnych zdjęć z oficjalnego reportażu z Wielkiej Poznańskiej Gali Ślubnej 2014, z prawem do wykorzystania zdjęć we własnych publikacjach.

 

2014-01-10targi ślubne 2014

... już za kilka dni a dokładnie w niedzielę 12-go stycznia 2014 kolejna edycja Targów Ślubnych. Wielka Poznańska Gala Ślubna tradycyjnie odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich (wejście od ul. Głogowskiej). Wydarzenia reklamować nie trzeba. Dla wszystkich planujących powiedzieć sobie sakramentalne "tak" jest to najważniejsze wydarzenie sezonu (oczywiście poza samym ślubem...). Setki wystawców, tysiące pomysłów a wszystko to pod dachami dwóch ogromnych hal targowych. Tradycyjnie: serdecznie zapraszam. Oficjalny serwis internetowy targów ślubnych znajdziecie pod tym adresem: http://targi-slubne.pl/

Jak co roku również przygotowuję oficjalny reportaż fotograficzny z Wielkiej Poznańskiej Gali Ślubnej, który będzie można nabyć w postaci płyty DVD w kolejnym tygodniu. Serdecznie zapraszam! Więcej informacji wkrótce.

 

2013-10-02kilka słów ... by karolina i marek

... dla takich momentów wiem, że lubię się tym zajmować. Serdecznie Wam dziękuję i wierzę, że do zobaczenia! ...
Cześć Grzegorz,
KOCHAM(y) NASZ ALBUM!!!

Dziękujemy Tobie za niezwykłe zdjęcia. Jak to mówią jeśli się wkłada w coś serce, nic nie może wyjść zwyczajne. Zdjęcia z pleneru - przepiękne szczególnie dla mnie czarno białe, wyglądam na nich jak nastolatka - coś Ty (niedobry ;)) ze mną zrobił a 30 już tuż tuż... (Marek woli te kolorowe:))

W każdym razie nie pomyliłam się mieliśmy zaje fajnego fotografa :)
pozdrawiamy

Karolina i Marek T.

Jeszcze raz serdecznie dziękuję, ...
Do zobaczenia - koniecznie !!!

 

2013-07-30maciej "sikor" sikora...

tor poznań, motocykle, wyścigi...się było, się popstrykało. A gdzie się było? A na torze Poznań się było. A co się pstrykało? A niejakiego Sikora się pstrykało. Startował chłopina w kategorii Rookie 600, co starałem się uwiecznić. No i kilka razy przed szkło się napatoczył. Efekty do obejrzenia w galerii Sikora. W roli głównej - Sikor.

 

2013-06-25sesja fotograficzna na wieczór panieński

...Nie samymi ślubami człek żyje i dobrze, bo bywa bardzo ciekawie. Chociaż z drugiej strony temat związany. Tym razem trafił się wieczór panieński. Koleżanki przyszłej Panny Młodej zdecydowały się wynająć - wiadomo - profesjonalnego fotografa [hehe] i zorganizować w ramach prezentu sesję fotograficzną. Jak się później okazało bardzo spontaniczną. Profesjonalny makijaż zapewniła Marysia Ciernioch a mi przypadła rola "uwieczniacza" szaleństw gromady 15 rozochoconych dziewann. Album póki co wylądował na moim profilu na fb - zapraszam: fotografia grzegorz członkowski.

 

2013-03-02ania i mariusz - sesja w plenerze

sesja ślubna, plener Poznań...wspomniałem już na stronie z galerią zdjęć, że byłem zauroczony i wręcz onieśmielony urodą Panny Młodej. Jak widać powtarzam to, co chyba potwierdza prawdziwość tych stwierdzeń. Macie ochotę zobaczyć, co wywołało u mnie takie uczucia? Zapraszam do obejrzenia tej sesji ślubnej w plenerze. W rolach głównych Ania i Mariusz.

 

2013-01-07ania i bartek - sesja w plenerze

sesja ślubna, przygotowania, Gniezno...noworoczne postanowienia skutkują tym, że nadrabiam zaległości w publikacji zdjęć na stronie. Przed chwilą opublikowałem album z sesji ślubnej Ani i Bartka. Nie pozostaje mi nic innego, jak zaprosić Was do obejrzenia efektów wspólnych wysiłków fotografa ślubnego i Młodej Pary. Zapraszam do galerii zdjęć z kilku miłych godzin wspólnego fotografowania.

 

2012-12-15karolina i michał - "inny" plener ślubny

sesja ślubna, plener Poznań...zdarzyła się ostatnio, jako ostatnia w tym sezonie ślubnym. Miejsce było wyjątkowe - Biblioteka Uniwersytecka UAM w Poznaniu. Czytelnia wygląda naprawdę powalająco. Aż chciałoby się usiąść i poczytać. Ale do rzeczy ... zdjęcia są do obejrzenia, zapraszam do galerii zdjęć ze wspomnianej sesji ślubnej.

 

2012-11-27ania i bartek - przygotowania do ślubu

sesja ślubna, przygotowania, Gniezno...nie wspomniałem, że w sekcji fotografii ślubnej, w obszarze poświęconym przygotowaniom do ślubu opublikowałem nowy reportaż - "preparation by" Ania i Bartek. Zapraszam do galerii zdjęć z tego wydarzenia. Dla mnie faworytem z tego reportażu pozostanie zdjęcie mamy Panny Młodej podczas błogosławieństwa (zobacz to zdjęcie)

 

2012-11-25ania i bartek napisali ...

... kilka bardzo miłych zdań Ania i Bartek napisali już jakiś czas temu. Może to, że byłem pod tak ogromnym wrażeniem spowodowało, że zapomniałem się z Wami tym podzielić. Niniejszym to czynię...
Hm...będzie trochę patetycznie...bo..
trudno ubrać w słowa uczucia, które nami targają, gdy po raz setny już chyba (choć album odebraliśmy wczoraj) oglądamy zdjęcia...
To jest jak dziecięca radość z lizaka czy ekscytacja przed pierwszą randką, jak adrenalina przy szybkiej jeździe motocyklowej - wiatr we włosach i motylki w brzuchu...
Jesteśmy pełni podziwu, że z amatorów modelingu takich jak my udało Ci się wykrzesać to co najlepsze, że tak prawdziwie uwieczniłeś na papierze miłość i wzruszenie...
Nawet wspomnienie o zimnym i deszczowym dniu plenerowym popada w niepamięć gdy ze zdjęć bije ciepło.
Zatrzymać czas w kadrze - bezcenne, a Tobie wychodzi to… całkiem znośnie ;)
Jednak byś nie utonął w morzu słodyczy...
Grzegorzu!!! Jeszcze dobrze nie nacieszyłam się małżeństwem z Bartoszem, a Ty pchnąłeś mnie już w ramiona niejakiego Tomasza...
Ania i Tomek...taki bowiem napis widnieje na płycie CD ;)
Nie mniej jednak przy takim ogromie zalet to małe uchybienie jest kroplą w morzu, wybaczamy ;)

Pozdrawiamy
Ania i Bartek (nie Tomek) ;)


Żeby nie było, że oszukiwałem, copy&paste z maila w całości, pewnie ktoś zarzuci mi, że mogłem to wyciąć, ale mieliśmy razem z tego trochę śmiechu a kilka dni później Ania i Bartek znaleźli w skrzynce pocztowej miłą niespodziankę.
Kochani, serdecznie Wam dziękuję za bardzo miłe słowa i liczę, że do zobaczenia za jakiś czas.

Galerie zdjęć z wydarzeń, w których udział brali młodzi małżonkowie właśnie są w publikacji, będą wkrótce. Aktualizacja 2013.01.07: od jakiego czasu dostępna jest galeria zdjęć z przygotowań oraz od chwil kilku album ze zdjęciami z sesji w plenerze - zapraszam do obejrzenia obydwu.

 

2012-11-12targi ślubne 2013

... zbliża się i bardzo szybko kolejna edycja Targów Ślubnych. Wielka Poznańska Gala Ślubna odbędzie się w dniu 13 stycznia (niedziela) na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich (wejście od ul. Głogowskiej). Samego wydarzenia reklamować zdecydowanie nie trzeba. Dla wszystkich planujących powiedzieć sobie sakramentalne "tak" jest to najważniejsze wydarzenie sezonu (oczywiście poza samym ślubem...). Setki wystawców, tysiące pomysłów a wszystko to pod dachami dwóch ogromnych hal targowych. Tradycyjnie: serdecznie zapraszam. Oficjalny serwis internetowy targów ślubnych znajdziecie pod tym adresem: http://targi-slubne.pl/
Gdyby ktoś miał ochotę powspominać zeszłoroczną edycję gali ślubnej to zaproszę też pod taki adres: http://obywatelgc.com/targi-slubne-2012-galeria.html - można tam obejrzeć pełen reportaż z targów oraz zamówić egzemplarz płyty ze zdjęciami w wysokiej rozdzielczości. Liczę, że reportaż z tej edycji spotka się z jeszcze większym zainteresowaniem niż ten zeszłoroczny.

 

2012-10-17zdjęcia z maratonu na stronie Volvo Polska

fotosesja w plenerze, Puszczykowo, fotograf ... kilkanaście moich zdjęć z 13. poznańskiego maratonu ukazało się właśnie na oficjalnyn fanpage'u Volvo Auto Polska. Nie ukrywam, że miłe uczucie. Przypomnę, że egzemplarz Volvo V40 był nagrodą główną losowaną wśród wszystkich, którzy ukończyli bieg. Jeśli macie ochotę, to kompletny reportaż zrealizowany dla Volvo zobaczyć możecie na moim fanpage'u (fotografia grzegorz członkowski) albo na blogu.

 

2012-10-10fotograf z polecenia (siostry)

fotosesja w plenerze, Puszczykowo, fotograf ... to, co czułem po przeczytaniu poniższej wiadomości, postarałem się już wyrazić w mailu do Młodych. W skrócie powiem: wrażenie zrobił na mnie ogromne!!! Więcej nie napiszę, bo jeszcze się nie pozbierałem...
Witamy serdecznie,

Dzień po sesji w plenerze rozmawialiśmy pomiędzy sobą na temat tego, co miało miejsce w naszym życiu w ciągu tych kilkunastu godzin obejmujących dzień ślubu i sesji. Mimo dwóch miesięcy jakie dzieliły nas już od dnia ślubu to wciąż OGROMNE emocje były w każdym z nas.
Wnioski płynące z rozmowy jasno oscylowały wokół tego, że zaczeliśmy coś nowego w naszym życiu, coś na co czekaliśmy wspólnie i z wielką radością przyjmujemy za rzeczywistość. Z innej strony zrobiło się nostalgicznie z myślą o tych pięknych momentach, tych kilku magicznych godzinach, które tak szybko minęły. Dziwne uczucie, wraz z którym coś ścisnęło w klatce, głos się załamał a człowiek popłynął myślami w te chwile, uśmiechy, głębokie spojrzenia i to że nie da się ich przywrócić...

Wciąż nie wiemy jakim to czarodziejskim sposobem i przy pomocy jakiej siły popełniłeś te zaklęte czyny, ale udało się! Zatrzymałeś te chwile w czasie dla naszej rodziny, naszych znajomych, ale co najważniejsze zatrzymałeś te chwile dla nas! Jeszcze dobry rok przed naszym ślubem mieliśmy przyjemność poznać Ciebie na ślubie P&P czyli Pauliny (siostry Eweliny) i Przemka. Już wtedy czuliśmy, że pewnie zobaczymy się w niedalekiej przyszłości. Gdy oglądaliśmy efekty Twojej pracy z ich ślubu to od razu postanowiliśmy umówić się na spotkanie by mieć pewność, że fotografa będziemy mieć pierwsza klasa! :) UDAŁO SIĘ!!! Zdjęcia są powalające! Za każdym razem doszukujemy się w nich kolejnych smaczków, których (ze sprawą Twojej skromnej osoby) w nich nie brakuje. Choć teren sesji był wymagający, wyczarowałeś coś wspaniałego co przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Pełen profesjonalizm!

Dziękujemy za pozytywną energię, którą przekazywałeś nam i wszystkim dookoła. Dzięki niej mogliśmy czuć się sobą i zapomnieć o Twym wszechobecnym obiektywie.

Kończąc dźwigamy tę jakże przyjemną odpowiedzialność i śmiało będziemy wszem i wobec opowiadać o popełnianej przez Ciebie twórczości, której ku naszemu szczęściu staliśmy się ofiarą :)

Jeszcze raz za wszystko DZIĘKUJEMY!

Do zobaczenia! :)
Ewelina i Artur


Raz jeszcze serdecznie dziękuję, również z góry za te polecenia :)
Do zobaczenia - koniecznie !!!

Gdyby ktoś jeszcze nie widział galerii zdjęć z tej sesji w plenerze, to polecam: Ewelina i Artur w plenerze.

 

2012-09-10ewelina i artur - plener

Plener ślubny, sesja w plenerze, zdjęcia ślubne... album już musiałem oddać Młodym, ale przecież nic nie stoi na przeszkodzie, żeby pochwalić się reszcie świata efektami tej wyjątkowej sesji zdjęciowej. Pomocników miałem w osobach rodziców Panny Młodej - wywiązali się na piątkę z plusem. Dla nich zatem specjalnie serdeczne "DZIĘKUJĘ". Zapraszam do galerii na kilka wybranych ujęć z sesji Eweliny i Artura...

 

2012-08-31you've got mail...

fotosesja w plenerze, Poznań, fotograf ... jest mi niezmiernie miło, naprawdę. Takie wiadomości potrafią pozytywnie doładować na kilka miesięcy. Przeczytajcie sami!
Grzesiek,
dłuuuugo myślałam co napisać - podziękowanie, którą mógłbyś wstawić na www czy też kilka słów od siebie, niekoniecznie ładnych i zabawnych, ale prawdziwych. Opcja druga zwyciężyła - stwierdziłam, że reklamować się nie musisz, bo my będziemy żywą reklamą.
Wydaje mi się, że nie trzeba Cię zapewniać, że zdjęcia wywarły na wszystkich olbrzymie wrażenie - zwłaszcza te z pleneru, na którym wyczarowałeś "słońce" mimo deszczu i 11 st. C, więc postanowiłam Cię uświadomić, że zrobiłeś coś, w co my sami nie do końca wierzyliśmy - czuliśmy się swobodnie, zarówno w dniu ślubu jak i na plenerze. Obiektyw nas nie peszył, a to wszystko Twoja zasługa. Co więcej, bawiliśmy się rewelacyjnie, zwłaszcza na końcu kiedy dałeś nam folię malarską (więcej takich gadżetów!)
Grzesiek - dziękujemy, choć biorąc pod uwagę ogrom Twojej pracy to słowo "dziękuję" wydaje się być bez wartości. Dzięki Ci za to, że namówiłeś mnie na szybką modyfikację bukietu na 5 min. przed wyjściem do kościoła, za to że uwieczniłeś tych, którzy zdjęć unikają, za "dzwonnika" rzuconego mimochodem, którego zapamiętam na długo, a przede wszystkim za to, że widziałeś więcej niż my i pokazałeś nam to. Zdjęcia oglądamy często, baaaardzo często i za każdym razem odkrywamy je na nowo zwracając uwagę na inne detale. Dostarczyłeś nam rozrywki na zbliżające się jesienne i zimowe wieczory. Dziękujemy :)
Pozdrawiamy

Kasia&Jacek

Tak, na pewno jeszcze się spotkamy :)

"Dzwonniku", Jacku - bardzo, bardzo serdecznie Wam dziękuję !!! Wybaczę nawet tego "Grześka" :)
I koniecznie do zobaczenia

 

2012-07-17odświeżanie szuflad...

Sesja, wydmy, Łeba ... zdecydowanie nie cierpię na nadmiar wolnego, ale dotarło do mnie, że jest jedna taka sesja, która dość często powraca na ustach klientów pytających o sesję nad morzem, na wydmach. Wiola i Artur, bo o nich mowa. W najbliższym czasie planuję pokazać tę sesję w większym rozmiarze niż to jest aktualnie. Czasy się zmieniły, monitory mamy coraz większe i jakoś te "miniaturki" już mi nie do końca leżą. Ciekawe zdjęcia trzeba prezentować w dużym rozmiarze. Zobaczcie np. to zdjęcie: Wiola. Tradycyjnie miniaturka po prawej dla ułatwienia.

 

2012-06-14to będzie wpis bez linka do zdjęć...

...to będzie wpis o zmasowanym ataku, wszystkimi kanałami :) Nie wiem, skąd takie zainteresowanie, ale muszę przyznać, że jestem zaskoczony. Zimę niedźwiadek przespał jak należy zbierając siły (oprócz niespodziewanego remontu) a tu nagle z grubej rury - wszyscy nagle wszystko chcą. Oczywiście to miłe, że efekty mojej pracy powodują u ludzi chęć wykonania telefonu/napisania maila z zapytaniem kiedy to oni mogliby znaleźć się przed obiektywem. Boję się tylko, że reszta moich domowników zobaczy mnie znowu za kilka miesięcy :) W każdym razie będziemy się starać pogodzić jedno i drugie, zobaczymy jak się uda. Póki co na świeżo po sesji w dość niesprzyjających warunkach pogodowych marzę o chociaż godzinnej drzemce. Wiem, że Młodzi planowali odespać już około południa...

 

2012-05-21basia i rafał - zwieńczenie - plener...

Plener ślubny na molo, Sława Śląska... zwieńczenie całości - plener ślubny - po prawie roku od wydarzenia - udaje się wreszcie "niedźwiedziowi" finalnie dobudzić i opublikować ostatni z elementów układanki. Z ogromną radością zapraszam do obejrzenia wybranych kilku zdjęć z pleneru Basi i Rafała.... Dla tych, którzy nie zaglądali tu ostatnio podpowiem, że z tego najważniejszego dnia w życiu Basi i Rafała opublikowałem jeszcze kilka innych zdjęć: przygotowania, ceremonia, wesele.

 

2012-05-20basia i rafał - ceremonia ślubna na molo ...

ślub cywilny na molo, Sława Śląska... pisałem, że już czas na wesele a przecież nie było jeszcze ceremonii ślubnej. W tym przypadku cywilnej z udziałem przedstawicielki urzędu stanu cywilnego, a co ciekawe - na molo nad jeziorem !!! Bardzo nietypowo, ale za to fotograficznie bardzo ciekawie. Zachęcam wszystkich, którzy rozważają taki pomysł, do jego realizacji. Koniec gadania, zapraszam do obejrzenia wybranego zestawu zdjęć ze ślubu Basi i Rafała....

 

2012-05-20basia i rafał - czas na wesele ...

sesja ślubna, przygotowania, Sława... ciąg dalszy aktywności przebudzonego z zimowego snu zwierza. Po publikacji wybranych zdjęć z przygotowań do ślubu Basi i Rafała, przyszedł czas na jeszcze skromniejszy wycinek reportażu z wesela - zapraszam do galerii zdjęć z tego wydarzenia.

 

2012-05-19basia i rafał - przygotowania i więcej ...

sesja ślubna, przygotowania, Sława... po zimowej drzemce, niedźwiedź budzi się do pracy. Szpera po szufladach i znajduje co nieco. W pierwszej kolejności wziął się za zdjęcia Basi i Rałafa z zeszłego roku. Postara się wystawić komplet - przygotowania, ślub, wesele i plener. Oczywiście w wycinkach, bo wszystkiego chyba serwer nie pomieści. Póki co przygotowania - zapraszam do galerii zdjęć z tego wydarzenia.

 

2012-01-29Oficjalny reportaż z targów ślubnych 2012

Targi ślubne... jest już dostępny oficjalny reportaż z targów ślubnych, które odbyły się w Poznaniu na terenie MTP w dniu 12 stycznie 2012. Serdecznie zapraszamy do zakupu płyty ze zdjęciami w wysokiej jakości i rozdzielczości. Zobacz galerię zdjęć i zamów płytę z reportażem..

 

2011-12-05plener ślubny "na łonie" - ewa i maciej

sesja ślubna, plener... w dawno nie aktualizowanej sekcji zdjęć ślubnych pojawiło się coś nowego, efekt wspólnej wyprawy z Ewą i Maciejem na północny wschód od Poznania, niezbyt daleko, ale ... zresztą oceńcie sami - zapraszam do galerii zdjęć z tej sesji zdjęciowej.

 

2011-09-24parę pięknych słów od Ani i Huberta ...

fotosesja w plenerze, Poznań, W starym kinie, lata 20-te ... zbierałem się, żeby jakoś godnie odpowiedzieć Ani i Hubertowi, ale w końcu odpuściłem i napisałem WIELKIE DZIĘKUJĘ i że nie potrafię ująć, jaką ogromną radość sprawiły mi ich słowa. Nie myślicie chyba, że planowałem je przed Wami ukryć :)
Ponoć wszystko co piękne musi rodzić się w bólu... Lecz nie w przypadku fotograficznych projektów, które popełnia Grzegorz! W Jego wykonaniu fotografia staje się formą sztuki. Grzesiek z właściwą sobie wrażliwością, w jedyny, niepowtarzalny sposób zatrzymuje czas w kadrze. A czyni to, wierzcie nam, w sposób wręcz niezauważalny dla otoczenia (co pozostaje nie bez znaczenia podczas takiego dnia jak ślub, gdy emocje wręcz wylewają się z każdego kąta). Tak właśnie dzieje się, gdy człowiek robi coś z pasją i stuprocentowym zaangażowaniem. To właśnie miłość do fotografii sprawia, że w każdym swoim kadrze Grzegorz przekracza granice, wciąż poszukuje nowych, nieszablonowych rozwiązań. Nigdy nie podąża już raz przebytą drogą. Patrząc na całą galerię można zauważyć, że każde spotkanie z ludźmi, staje się dla Niego inspiracją i wytwarza pewien rodzaj chemii, której efekty można później podziwiać latami! Właśnie ta niepowtarzalność i otwartość w sposobie postrzegania rzeczywistości sprawiła, że zdecydowaliśmy się wybrać właśnie Grześka, by uwiecznił swym obiektywem ten ważny dla nas dzień (a później wyjątkową w swym klimacie sesję). I był to najlepszy z możliwych wyborów! Wspaniałe jest to, że przy takiej współpracy, porozumienie można odnaleźć na tylu płaszczyznach, bo dla Grześka nie ma rzeczy i pomysłów niemożliwych do zrealizowania, o czym mogliśmy się przekonać podczas naszej sesji w „Starym Kinie”. Pełen profesjonalizm z odrobiną szaleństwa, przyprawiony szczyptą dobrego humoru i całkiem sporą dawką wspaniałej zabawy!
PS. Dodatkowy plus za posiadanie wspaniałej żony :)

Pozdrawiamy Was serdecznie!

I dziękujemy za wszystko!

Ania i Hubert

Jeszcze raz, Aniu i Hubercie, wielkie dzięki!!!

 

2011-08-27p&p&p czyli Paulina i Przemo piszą ...

... Każdy sezon ślubny to mieszanina ogromu wrażeń, emocji i doświadczeń. Do tych najbardziej lubianych przeze mnie należą sytuacje, gdy dostaję takie oto listy od Par Młodych. Jest mi wtedy bardzo, ale to bardzo miło. Tak, że aż muszę się tym z Wami podzielić :)
Grzegorzu,
Dziękujemy za piękne zdjęcia, które wzbudziły i nadal wzbudzają podziw kolejnych osób oglądających nasz album ślubny.Odbierając zdjęcia nie byłam zaskoczona efektem, ponieważ już wcześniej zapoznałam się z Twoją twórczością i spodziewałam się bardzo dobrych zdjęć:)
Przemka natomiast oczarowała ich naturalność, kolorystyka i my rzecz jasna na nich.
Ponieważ na co dzień nie zajmujemy się modelingiem :) i nie mamy doświadczenia w pozowaniu, wielkie słowa uznania dla Ciebie za to, że na Twoich zdjęciach wyglądamy naprawdę zjawiskowo :)
Dziękujemy za bardzo miłą współpracę, elastyczność i pomoc między innymi w załatwieniu super balonów :)Plener przed samym ślubem bardzo nas zrelaksował i przyniósł naprawdę rewelacyjne efekty. Aż chciałoby się więcej...
Mamy liczną rodzinę na wydaniu - dlatego polecać Cię gorąco będziemy.
Do miłego,
Paulina i Przemek


Serdecznie dziękuję za ogrom miłych słów. Co nieco odpisałem Wam też w mailu. Do zobaczenia !!!

 

2011-08-20aśka, marcin ... i parę "ostrych" słów

... kurz po zamieszkach w Londynie delikatnie opadł a w mojej skrzynce pojawił się "list z wysp" [zlepek wyrazów prawdopodobnie trudny do wymówienia dla "nie naszych"]. Autorką listu jest Joanna - jedna z dwóch pierwszoplanowych ról w spektaklu pod tytułem: "ślub, przyjęcie i ... plenerowe ciał gięcie". Jakże miło zrobiło się na duszy operatorowi urządzeń zatrzymujących czas. Serdeczne dzięki za całą masę miłych słów.
Piszę na świeżo by jak najlepiej przelać myśli na papier... Dziękujemy za przepiękne zdjęcia!
Są dokładnie takie jakich oczekiwałam, jakie miałam nadzieje że będą. Wczoraj gdy je dostaliśmy oglądaliśmy kilka razy raz za razem:)
Dziś gdy tylko wstałam - nie umyłam zębów, nie wypiłam kawy, nie zasłałam łóżka tylko pierwsze co... oglądałam zdjęcia :) Teraz z perspektywy czasu widzę że mimo iż myślałam inaczej, ten dzień był dla mnie stresujący i troszkę mi umknęło pod napływem emocji i nerwów, a dzięki tym zdjęciom mogę sobie wszystko odtworzyć i przeżyć ponownie już na spokojnie :):)
Ponadto te zdjęcia to male dzieła sztuki, za każdym kolejnym razem odkrywam w nich coś czego nie zauważyłam poprzednim...tyle detali, tyle kolorów, tyle uśmiechów, gestów, min śmiesznych i tych wzruszających...
Sesją w Łagowie jestem zauroczona! Warto się było przetapiać w to upalne popołudnie...rewelacja i żadne słowa nie ujmą odpowiednio mego zachwytu, tym bardziej że Łagów to moje ukochane miejsce...
Też mam sporo faworytów i zgadzam się Twoim typem również - cudeńko! Och naprawdę wiele by można tu pisać i zachwycać się bez końca. Musimy kiedyś powtórzyć sesję na którąś z rocznic ślubu :)
[...]
Pozdrawiamy Asia&Marcin.

Jeszcze raz serdecznie dziękuję za piękny list. Do zobaczenia ... np. w szklanym oku obiektywu!

 

2011-08-19wariacje na temat ... sesja stylizowana, lata dwudzieste

sesja ślubna, lata 20-te... z wielką radością publikuję zestaw kilkunastu zdjęć z sesji Ani i Huberta, które z zastosowaniem nowoczesnych technologii poddano magicznym zabiegom i udało się dodać im 100 lat. "wot tjechnika"... zapraszam do galerii zdjęć z tej sesji.

 

2011-08-18matrioszka.eu

matrioszka.eu - logo... jak wiecie mam u siebie sekcję poświęconą "ludziom", w której oprócz dorosłych, znajdziecie również zdjęcia z sesji dla młodszych, jeszcze młodszych i tych najmłodszych. A skoro o dzieciach mowa, to zaproszę Was do zaprzyjaźnionego sklepu prowadzonego przez moją dobrą znajomą. matrioszka.eu, bo o niego chodzi, proponuje Wam m.in. chusty do noszenia dzieci, nosidełka, mądre zabawki oraz książki dla dzieci i rodziców. Zapraszam serdecznie.

 

2011-08-16work in progress...

... tak to mniej więcej u mnie teraz wygląda :) Robota jest, jest, jest, leci, leci, leci, ale żeby się miała skończyć, to jakoś nie widać ... Może to syndrom zbyt ciężkiego palca wskazującego, może to chęć oddania Młodej Parze najlepszego prezentu ślubnego, może ...

work in progress...


Podobno po 5 minutach wpatrywania się w ten obrazek na dnie oka pokazuje się obraz nagiej Paris Hilton :)

 

2011-07-22wreszcie ... sesja stylizowana na lata 20-te ani i huberta

sesja ślubna, lata 20-te... po jednak dość sporym czasie oczekiwania, zapraszam do pierwszej części galerii zdjęć z sesji ślubnej Ani i Huberta. Rzecz miała miejsce W starym kinie gdzieś w latach dwudziestych, choć nie tylko. Wehikuł czasu zadziałał ... efekty obejrzyjcie sami. Zobaczcie galerię zdjęć z sesji ślubnej.

 

2011-07-22słów kilka od Basi i Rafała

... zmęczenie, niewyspanie, podkrążone oczy, odleżyny (może bardziej "odsiedziny") na tyłku - wszystko to znika, jak dostanie się takiego oto maila:
Dziękujemy, dziękujemy, dziękujemy…..
Grzegorz, słowom uznania i podziwu dla Twojej pracy chyba nie ma końca…
Pierwszy kontakt z Twoją twórczością mieliśmy kilka lat temu, przy okazji ślubu kolegi i już wtedy wiedzieliśmy, że nasze wesele musi być uwiecznione właśnie Twoimi fotografiami... urzekło nas bowiem Twoje spojrzenie na te wszystkie momenty, chwile, sekundy, najważniejszego dnia w życiu dwojga biorących ślub ludzi!
Tak więc jedną z pierwszych rzeczy, zaraz po ustaleniu daty naszego ślubu, był telefon do Ciebie, i te moje zaciśnięte kciuki i myśl "żeby tylko się zgodził, żeby tylko miał czas i ochotę być u nas..." i udało się... i do dziś dnia, patrząc na każde zdjęcie w albumie, cieszymy się, że byłeś i uwieczniłeś ten ważny dla nas dzień!!!
Bo to nie są zwykłe zdjęcia... to dzieła sztuki, to uwiecznione momenty i chwile jakimi wypełniony był ten czas... czas przygotowań, czas ślubu, wesela i tej przepięknej sesji plenerowej!!! Zdjęcia są tak radosne, bajkowe, momentami dostojne a inne zachwycają naturalnością i w tak przepiękny sposób oddają emocje nasze i naszych bliskich... Album oglądamy w tą i z powrotem i oczu oderwać się nie da... i chce się więcej i więcej... każde zdjęcie to chwila ujęta w niewiarygodny sposób, która zostanie z nami do końca życia...
Jesteśmy zachwyceni, wzruszeni i pełni pozytywnych emocji patrząc na nasze zdjęcia i za te wszystkie dobre chwile ogromnie dziękujemy.
Mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś będziemy mogli skorzystać z Twojej twórczości.
Żaden inny już fotograf... tylko OBYWATELGC!!!
Pozdrawiamy serdecznie
Basia i Rafał


p.s. Twój tekst z sesji plenerowej "Rafcio nie szczerz się" bawi nas do łez po dziś dzień :))))) i Rafcio nadal się szczerzy hihi :)

Wielkie, seeerdeczne dzięki za przemiłe słowa !!! Współpraca z Wami przyniosła mi dużo radości i satysfakcji. Pozdrawiam.

 

2011-07-14wkrótce - wspaniała sesja fotograficzna z udziałem Ani i Huberta

... miałem to już zrobić kilka dni temu, ale wiadomo - środek sezonu a dodatkowo najbliżsi też chcą mieć mnie na chwilę dla siebie. Tak więc oficjalnie obiecuję, że bez zbędnej zwłoki opublikuję zdjęcia ze stylizowanej sesji ślubnej. Zajawkę pleneru pokazałem już na blogu, więc mniej więcej wiecie, czego można się spodziewać.

 

2011-04-22maja i sebastian - odsłona druga - plener ślubny

Plener ślubny, ślub, fotografia ślubna, zdjęcia w plenerze... tą oto krótką informacją chciałem zaprosić Was do obejrzenia zdjęć z drugiego pleneru ślubnego, w którym role główne odegrali Maja i Sebastian. Rzecz miała miejsce nad morzem, naszym morzem. Nie owijając - zapraszam do galerii zdjęć z pleneru ...

 

2011-03-09"wykańczając" olę i patryka - wesele i plener

Plener ślubny, ślub, fotografia ślubna, zdjęcia w plenerze... kończąc a właściwie dopełniając dzieła, z radością obwieszczam opublikowanie dwóch pozostałych fotograficznych śladów pewnych wydarzeń w życiu Oli i Patryka - reportaż z wesela i zdjęcia z sesji ślubnej w plenerze. Zapraszam...

 

2011-03-05ola i patryk - ciąg dalszy

Ślub reportaż fotograficzny z kościoła, zdjęcia ślubne... idąc za ciosem - drugie ważne wydarzenie z dnia 11 września 2010 - ślub Oli i Patryka. Kościół w Poznaniu przy ulicy Kościelnej zapełnił się po brzegi. Nie jest to łatwe biorąc pod uwagę fakt, że do najmniejszych nie należy. W każdym razie im się udało. Zobaczcie reportaż ze ślubu Oli i Patryka.

 

2011-03-04ola i patryk - prawie całość

Ślub - przygotowania do ślubu, sesja fotograficzna, sesja ślubna... pierwsza z krótkiej serii informacji poświęconych dokonanym przeze mnie aktualizacjom w serwisie. Zebrałem się i udaje mi się wreszcie pokazać Wam poszczególne wydarzenia z jakże ważnego dnia dla Oli i Patryka. Na pierwszy ogień zapraszam na ... przygotowania - galeria zdjęć.

 

2011-01-23targi ślubne 2011 ...

... powoli tradycją się staje, że moja skromna osoba gości na targach w dość nietypowej roli - jako [baczny] obserwator i rejestrator wydarzeń. A że działo się sporo, to i pracy miałem niemało. Są oczywiście aspekty, które powodują, że czas mija całkiem ... miło - np. piękne modelki, które dzielnie cały dzień potrafią wyglądać ... pięknie. Tłumy ludzi, setki wystawców, chyba tysiące kolporterów ulotek, występy artystów, projektantów, ... a wszystko prowadzone przez - również tradycyjnie - Oliviera Janiaka. Tak więc Ci co byli, to widzieli, Ci, którzy nie byli, to już na żywo nie zobaczą a wszystko oczywiście można nadrobić zerkając na stronę targów, blogi fotografów, fb i inne nowoczesne kanały komunikacji. Do zobaczenia za rok !!!

 

2010-12-17"dżim" czyli Justyna i Michał

sesja ślubna, morze, wydmy, Łeba...zbieram się w sobie i poświęcam właśnie chwilę na delikatne uaktualnienie portfolio na stronie. Kilka sesji się odbyło, a tutaj o nich cisza, więc nadrabiam. Dzisiaj na stół trafili Justyna i Michał, z którymi poza przygotowaniami, ślubem i przyjęciem w HOT_ELARNI spotkałem się również bez obuwia na przepięknych polskich wydmach. Efekty tego spotkania zobaczycie w galerii zdjęć z sesji ślubnej nad morzem. Zapraszam.

 

2010-11-24z szuflady...

fotosesja w browarze, Poznań, Stary Browar... przypadkiem trafiłem na sesję ślubną, która odbyła się już jakiś czas temu. Nie wiem dlaczego, ale nie znalazła się u mnie na stronie. Nadrabiam zatem zaległości i zapraszam do obejrzenia efektów sesji ślubnej Anety i Sebastiana, która miała miejsce w poznańskim Starym Browarze.

 

2010-11-22Maria i Natalia szrajbnęli ...

... a precyzyjniej Natalia i Mariusz zwany Mariem, Marią, Marlonem i kto tam wie jak jeszcze... napisali parę słów, którymi - jak to ja - mam zamiar się z Wami podzielić. A więc do rzeczy: Drogi Grzegorzu, bardzo dziękujemy Tobie za doskonałe uchwycenie najważniejszych, najzabawniejszych, najbardziej wzruszających momentów ... Za nasz ślub, nasze wesele, za nasz plener, za naszą pamiątkę, która zachwyca każdego. Za zdjęcia - piękniejsze aniżeli moglibyśmy sobie wymarzyć. Za spełnienie naszych oczekiwań, za pełen profesjonalizm i podejście do sprawy z humorem :) Za to, że dzięki Tobie z uśmiechem na ustach patrzymy na nasze zestresowane twarze i z łezką w oku, wspominamy jaki był to dla nas piękny dzień. Jednym słowem rewelacyjna rewelacja :) Wiemy na pewno, że nasza znajomość tak łatwo się nie zakończy i jeszcze nie raz poprosimy, abyś zatrzymał dla nas czas...

Pozdrawiamy

Nati&Mario

PS. Mario; "Gregory na Prezydenta !" :):):)

Wysypało ostatnio cosik. Muszę chyba opracować sobie jakiś szablon odpowiedzi ... hmmm, chyba się jednak nie da ... trzeba każdorazowo ...
Kochani, serdecznie Wam dziękuję i liczę, że jeszcze nie raz się zobaczymy !!!

 

2010-11-19co tam u fotografa...

... niby koniec sezonu a człek jeszcze siedzi i obrabia. Nawet, jak widzicie, nie ma czasu na pochwalenie się małym co nieco. Może w dłuuuugie zimowe wieczory znajdzie się chwila na przebranie hałdy DVD-ków i pochwalenie się kilkoma ładniejszymi zdjęciami. Plenery, reportaże ślubne, zdjęcia z wesel ... wszystkiego tego było a na stronie nie widać. Czasem tylko znajdzie się chwila na wrzucenie kilku miłych słów od zadowolonych klientów. Szczerze mówiąc ostatnio to nie było kilka słów a cały elaborat :)
Podsumowując ... zapraszam raz po raz do siebie - sprawdzajcie, czy już coś nowego wisi w galeriach.

 

2010-11-15rozprawka...

... jak to było? wstęp, rozwinięcie, zakończenie? Nie pamiętam dokładnie, w każdym razie to, co przesłali mi dzisiaj Aśka i Sebastian jest dłuższe chyba od mojej matury z "polaka". Jak dojdę do siebie, to może zacznę bardziej racjonalnie się zachowywać. Pozwólcie, że podzielę się z Wami tym, co napisali: No więc zaczynając od samego początku skusiła nas Twoja oferta na stronce internetowej. Zawsze miałam słabość do niestandardowych zdjęć. Sebastian też ma wybredny gust :) To co nas urzekło na Twojej stronie to fakt, że żadne zdjęcia nie są nawet podobne. Każde inne, dla osób znajdujących się na nich - na pewno wyjątkowe. Kiedy przyjechaliśmy do Ciebie po raz pierwszy, aby podpisać umowę, spodobała nam się Twoja bezpośredniość. Takie ludzkie podejście do klienta :) Porozmawiałeś z nami, spytałeś co nas interesuje, rzuciłeś kilka pomysłów, które nawet nie przyszły nam na myśl (jak choćby poczekać miesiąc po ślubie żeby zrobić zdjęcia!). Pomysły jednym słowem super a realizacja jeszcze lepsza :) Potrafiłeś skrytykować niektóre swoje zdjęcia (mimo, że nam się podobały), a wydaje nam się że nie każdy to potrafi. Także duży plus za skromność. Rozmowa przebiegła mile i oboje z (wtedy jeszcze) przyszłym mężem wiedzieliśmy że nas "kupiłeś".
Najbardziej baliśmy się właśnie tego, kiedy zdecydowaliśmy się na miejsce do sesji na którym już byłeś, że niestety zdjęcia będą podobne. Te same ustawienia, to samo tło i bohaterzy, no może w innych strojach. I tym większe było nasz zaskoczenie i zdziwienie kiedy pojechaliśmy odebrać od Ciebie zdjęcia. Ani jedno nie było podobne do poprzedniej sesji!
A sama sesja była zabawna i pewnie jeszcze długo będziemy ją wspominać! Pomijam fakt że zaczęła się o 7.00 rano i było potwornie zimno! Pojechaliśmy w poszukiwaniu "mgły" :) oczywiście jak na złość jej nie było, więc sami musieliśmy generować parę ;P następnie zdjęcia w polu buraków i sytuacje tzw "intymne". Mróz, korowody samochodów, szczękanie zębów i blask flesza! Mega romantycznie :P nie obyło się oczywiście bez próby potrącenia nas pociągiem, gdzie pan maszynista okazał nam pełne uznanie wołając i machając nam "przyjaźnie" rękoma :) następnie koparka na żwirowni no i oczywiście rosa! Tak, udało nam się znaleźć i uwiecznić rosę! Część sesji w szpitalu odbyła się zgodnie z planem. Nawet słonko wyszło nam ładnie świecić, jednak najbardziej rozbawieni byliśmy wizytą u Twoich sąsiadów w celu uchwycenia odrobiny kolorów jesiennych. Nie przeszkodziło nam nawet to, że ich nie było :) Tak więc dzień sesji był świetny.
O weselu i ślubie nie wspominamy bo dla nas był to wyjątkowy dzień tak czy owak i na zawsze pozostanie w naszych sercach :) miło nam, że towarzyszyłeś nam w tym dniu, a jednocześnie, że obecność aparatu nie krępowała nas jakoś szczególnie ;) poza tym raczej nie mamy natury osób tzw. "narcystycznych" które uwielbiają godzinami spoglądać na własne odbicie w lustrze! Jednak kiedy dostaliśmy od Ciebie album i zobaczyliśmy siebie z drugiej strony obiektywu, to muszę przyznać, że moglibyśmy się przyzwyczaić do ciągłego spoglądania na siebie :)
Podsumowując bardzo dziękujemy Ci za cudowną pamiątkę jaką dla nas zrobiłeś :) mamy nadzieję, a raczej wierzymy w to, że każdy znajdzie u Ciebie coś dla siebie. Do zobaczenia następnym razem... może tym razem za 8 miesięcy ;P

Pozdrawiamy Asia i Sebastian

Peany dziękczynne za tak piękne słowa obiecuję wyśpiewywać co wieczór przed snem! Dziękuję Wam serdecznie i do zobaczenia !!!

 

2010-11-05wernisaż wystawy portretów Małgorzaty Ciernioch - Twarzą w twarz

Małgorzata Ciernioch - wystawa, portrety W myśl idei, że nie samym chlebem człowiek ... dzisiaj galeria zdjęć z otwarcia wystawy artystki Małgorzaty Ciernioch zatytułowanej "Portrety, twarzą w twarz". Wystawę oglądać można w Galerii Perlegal w Skórzewie (k/Poznania). Serdecznie zapraszam zarówno na wystawę, jak i do galerii zdjęć z otwarcia wystawy.

 

2010-11-02justyna, michał i kilka słów od nich

sesja ślubna, morze, wydmy, Łeba... kilka słów od Justyny i Michała: Grzegorzu,

Po raz kolejny dzisiaj oglądamy nasze zdjęcia ślubne. Dziękujemy Ci za towarzyszenie nam w tych najpiękniejszych momentach naszego życia. To był dobry wybór! Doskonale uwieczniłeś na fotografiach autentyczne emocje – szczęście, zachwyt, wzruszenie, radość, które towarzyszyły tego dnia nam oraz naszym gościom. Nie ulega wątpliwości, że jesteś dobrym obserwatorem i profesjonalistą. Na ślubie i przyjęciu byłeś niemal niezauważalny przez co narobiłeś dużo niesamowitych zdjęć.

Michał oświadczył mi się nad morzem, więc od tego dnia kiedy na morskiej plaży powiedziałam „tak” nie wyobrażałam sobie innego miejsca na zdjęcia ślubne w plenerze. Wiedziałam, że jesteś idealną osobą, która pomoże nam spełnić te marzenia. Sesja plenerowa w Łebie w tak niecodziennych strojach była dla nas niewątpliwie atrakcją – świetnie się przy tym bawiliśmy, dodatkowo ta piękna pogoda, którą nam zamówiłeś pomimo kończącego się lata:) i wszedłeś nawet z nami do wody – czego się nie robi aby zrobić efektowne zdjęcia:) Wrażenia z sesji – niezapomniane.

Zdjęcia są wręcz artystyczne – widać, że pracujesz nad każdym z nich aby wydobyć to co najlepsze. Każda fotografia jest zrobiona z pomysłem, każda zawiera jakiś przekaz. Zdjęcia zachwycają nie tylko nas ale wszystkich, którzy mieli okazje je oglądać. Wyjątkowy album przenosi nas do tamtych chwil, a z każdą przerzuconą jego kartą wracają nam miłe wspomnienia. W piękny sposób na kartach albumu przekazałeś momenty naszego ślubu – fotografie kolorowe, w sepii, czarno – białe. Zdjęcia będą przypominały nam nasz ślub ale również wspaniałego fotografa, dla którego fotografia jest pasją. Stworzyłeś niezwykły fotoreportaż, który dzięki Tobie będzie dla nas bezcenną pamiątką na całe życie. Wiemy, że wracając do tych zdjęć teraz i za kilkanaście lat nigdy się nam nie znudzą. Będziemy Ciebie polecać naszym znajomym i z pewnością my jeszcze w ważnym momencie naszego życia skorzystamy:)

Pozdrawiamy i jeszcze raz dziękujeeeeemy! - Justyna i Michał

Wrażenie, pod jakim bywał Wielki Brat jest niczym przy tym, co ja teraz czuję. Dzięki wielkie!

 

2010-10-04comment by werkli...

fotosesja w plenerze, konie... niechaj nastanie na chwilę żywy kolor: Po obejrzeniu już sobie na spokojnie tych zdjęć stwierdzamy, że są rewelacyjne :) Aż chyba sobie cały pokój nimi udekoruje, bo nie mogę się zdecydować, które najlepsze :D Bawiliśmy się przy tym również świetnie i naprawdę bardzo się cieszymy, że zdecydowaliśmy się na drugą sesję, bo to jednak pamiątka na całe życie, a do tego jaka :)
Jeszcze raz dziękujemy
i serdecznie pozdrawiamy

Dziękuję baaaaardzo za miłe słowa. Przyznam szczerze, że tą sesję zapamiętam w sposób szczególny.

 

2010-09-18zdjęcia - te cenne i te jeszcze cenniejsze...

...człowiek się musi sporo nalatać, żeby zrobić trochę fajnych, "wartościowych" fotek a taki strażnik miejski ... ruszy tyłek w krzaki, skietra się w nich tak, żeby go nie było widać, wystawi skrzynkę za innym krzakiem, obłoży wdziankiem moro, żeby czasem nikt jej nie zauważył, nastawia automatyczny wyzwalacz i co ... i bez problemu zgarnia za to kupę siana. Trochę to niesprawiedliwe. Jak widać po moim nastroju, tym razem stałem po tej innej stronie aparatu. Co gorsza fotka, którą dostałem pocztą była paskudna - źle zbalansowane poziomy b&w, kadr kompletnie do bani, nic ciekawego na zdjęciu (jedynie fragment tyłu samochodu i rejestracja), o złotym podziale chyba tam nikt nie słyszał - podsumowując kompletna amatorszczyzna. I co najgorsze każą mi teraz za to zapłacić i to jeszcze całkiem niemało. Ogólnie lekkom poddenerwowany. Koniec przemyśleń na dzisiaj.

PS: Właśnie wróciłem od Aśki i Seby - działo się, działo.

 

2010-09-07czas upływa ... z aparatem w ręku

... dosyć zrobiło się fotograficznie. Nazbierało się kilka foto-tematów, które teraz oczekują na swoją kolej w czeluściach komputera. Na szczęście zakamarków, w których można się tam schować, jest całkiem niemało. Oczywiście na bieżąco monitoruję ilość wolnej pamięci na dyskach i powoli zaczynają się sygnały w stylu "oddaj tę sesję, bo następna może się w całości już nie zmieścić". No więc pracuję nad zdjęciami, przesuwam te wszystkie suwaczki, które z RAWów tworzą coś bardziej miłego dla oka. A że suwaczków programiści nawrzucali dużo, no i zdjęć człek narobił niemało, to teraz leci ten czas, leci...
Na koniec wysłużony slogan zapracowanego fotografa: liczę, że wkrótce uda mi się co nieco tutaj pokazać :)

 

2010-08-23entry in red ...

fotosesja w plenerze... zarumieni się - zarówno od koloru czcionki, jak i koloru moich policzków, który pojawił się po przeczytaniu kilku słów od Kamili: ...."Grzegorzu...co tu dużo mówić (pisać)...zdjęcia rewelacyjne,wyjątkowe, niepowtarzalne. Emocje uwiecznione na takich fotografiach to pamiątka na całe życie. Sesja nad morzem, hmmm była chyba bardziej ekscytująca niż całe wesele :-) Jeszcze raz dziękujemy za mile spędzony czas i Twój profesjonalizm.
Pozdrawiamy!
Kama i Sz...ymon

Seeeeerdecznie dziękuuuuuujęęęęęęęę... i do następnego razu !!!.

 

2010-08-17kamila i szczepan tzn. szymon - sesja plenerowa nad Bałtykiem

Kamila i Szymon - sesja ślubna ... wieczór z aktualizacjami - w sekcji "zdjęć ślubnych" od dzisiaj znaleźć można galerię zdjęć z sesji ślubnej Kamili i Szymona. Rzecz działa się nad naszym pięknym morzem, więc jest trochę inaczej niż ostatnio u mnie. Zapraszam do galerii zdjęć z tej sesji fotograficznej.

 

2010-08-03będzie znowu na czerwono

fotosesja w plenerze... niespodzianka z samego rana. Nikt nie spodziewał się hiszpańskiej inkwizycji - tak też ja nie spodziewałem się przeczytać od rana tak miłych słów. Serdecznie za nie dziękuję. Cytując autorów: ...."Grzesiu jeszcze raz dziękujemy za zdjęcia, są boskie!!! I nie tylko my się nimi zachwycamy :) Ilekroć je oglądamy za każdym razem dostrzegamy w nich coś nowego, właściwie to one żyją swoim życiem... są tak naturalne i piękne. Nie wspomnę już o plenerze, z którego zdjęcia wyszły fantastyczne. Jeszcze raz dziękujemy za pełen profesjonalizm i fantastyczne zdjęcia.
Pozdrawiamy Iza & Darek"

Jeszcze raz dziękuję...
PeeS: Jeśli ktoś chciałby zobaczyć wybranych kilka zdjęć ze wspominanego pleneru - zapraszam do galerii.

 

2010-07-23iza i darek - sesja plenerowa pary młodej

Iza i Darek - sesja w plenerze ... wziąłem się za siebie i ... w sekcji "zdjęć ślubnych" opublikowałem część zdjęć z sesji w plenerze, której bohaterami byli Iza, Darek i "imponująco" ciekawe miejsce :). Zapraszam do galerii zdjęć z tego pleneru.

 

2010-07-18działo się ostatnio ...

... działo się, działo. Stąd ta cisza, bo nie wiadomo czym zająć się najpierw i dlaczego to najczęściej jest ukochany synek ;) A fotograficznie też sporo - w ostatnich dniach miałem dwie sesje fotograficzne - plenery ślubne, uwaga, ... nad morzem, naszym pięknym Bałtykiem. Jedna z sesji miała miejsce w Poddąbiu a druga na znanej mi już fotograficznie Wydmie Łąckiej czyli w Słowińskim Parku Narodowym. Przed zdjęciami na wydmach mieliśmy ciekawą sesję na plaży w samej Łebie - mam nadzieję niedługo coś tutaj zaprezentować. No nic, siadam do roboty ...

 

2010-06-16kilka słów od Majki

fotosesja w plenerze... trochę się zrobiło monotematycznie od ostatnich dwóch wpisów, ale jednocześnie baardzo miło: ...." Kiedy szukaliśmy fotografa aby mógł towarzyszyć nam w najważniejszym dla nas dniu, oglądaliśmy tysiące prac innych fotografów. W ofercie Grzegorza znaleźliśmy styl i smak jaki nam odpowiadał, więc nie pozostało nic innego jak zaufać. To był doskonały wybór, a efekt końcowy naprawdę bardzo dobry. Zdjęcia oddają wszystko to co działo się w tym dniu jak i na sesji, zdjęcia dynamiczne, romantyczne, wesołe i w pełni oddające nasze szczęście...

Bardzo dziękujemy i mamy nadzieję ze spotkamy się gdy tylko los ześle nam małe tupiące nóżki ..... "

Majka i Sebastian

 

2010-06-15przesyłka dotarła ...

BMG - sesja w ciąży... w ramach autoreklamy, która wg niektórych ostatnio mi bardzo nie wychodzi: przesyłka dotarła :)

Cóż… Pozostaje nam jedynie żałować, że nie zdecydowaliśmy się na podobną sesję w pierwszej ciąży. Miejmy nadzieję, że Pierworodny nam to wybaczy ;)

Grzegorzu – BARDZO DZIĘKUJEMY za kolejną cudowną pamiątkę!!

B & M

 

2010-05-18maja i sebastian - sesja plenerowa w starym szpitalu

Maja i Sebastian - sesja w plenerze ... wreszcie coś nowego ... w sekcji "zdjęć ślubnych" opublikowałem kilka wybranych fotografii z sesji w plenerze, w której główne role odegrali Maja, Sebastian i uśmiechy na ich twarzach. Bez przynudzania, zapraszam do galerii zdjęć z tego pleneru.

 

2010-04-01marta w roli głównej

Marta ... w ciąży ... właściwie to jej "brzuchol" w roli głównej :) W sekcji "ludzie" znaleźć można od dzisiaj kilka wybranych zdjęć z bardzo owocnej i pełnej uśmiechu sesji fotograficznej przyszłej mamy - Marty. Tradycyjnie zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć a każde komentarze są jak zwykle mile widziane.

 

2010-04-01przyszła pora na knigę z facjat

... dryfując z pseudo-duchem czasów, zapraszam "do siebie" również tutaj:

fotografia grzegorz członkowski on Facebook

 

2010-03-07się zaczerwienił ...

... zrobiło się miło, bardzo miło. Jedna z poznańskich restauracji - OAZA w Strzeszynku - postanowiła zareklamować moje usługi fotograficzne w sekcji "Wesela". Serdecznie dziękuję! Więcej informacji tutaj: Oaza - wesela.

 

2010-02-24fotograficzna sesja rodzinna

... w sekcji fotografii "ludzkiej" kilka nieludzkich zdjęć ludzi o nadludzkich umiejętnościach, czyli sesja rodzinna naszych ukochanych znajomych zza miedzy. Zobacz galerię zdjęć z sesji w studio.

 

2010-02-20delikatne zmiany na obywatelgc.com

... moja strona poświęcona fotografii doczekała się małego liftingu. Nie zmienił się szablon strony, ale udało mi się dodać pewien mechanizm, który - mam nadzieję - uatrakcyjni trochę sposób prezentacji zdjęć i ułatwi dotarcie do niektórych galerii. Otóż na stronie głównej zdjęcie w sekcji "ślubne" trochę się ożywiło i pokazuje teraz miniatury różnych sesji. Jeśli chcesz obejrzeć galerię reprezentowaną przez konkretną miniaturę, wystarczy, że na nią klikniesz. Jeśli chcesz zobaczyć listę galerii, kliknij na tekst "ślubne" pod zdjęciem. Dodatkowo wrzuciłem jeszcze jeden mechanizm ułatwiający przejście z danej galerii do strony zawierającej całą ich listę, ale przecież po co ja to wszystko piszę. Na pewno czujesz się w oceanie internetu jak ryba w wodzie, więc niepotrzebnie marnuję centymetry ekranu na ten artykuł...

 

2010-02-19el referencio...

Marysia i Rafał - plener... w nawiązaniu do tych oto wydarzeń: http://obyw...maria-rafal..., http://obyw.../maria-rafal-plener..., dostałem ostatnio bardzo miłą wiadomość. Pozwólcie, że ją tutaj przytoczę: Nasz fotograf G.C.

Niezbadany los i powikłane życia przypadki pozwoliły nam trafić na oddanego swojej pracy zawodowca – Grzegorza.

Jedną z największych przyjemności jaka może spotkać nowożeńców to powrót do chwil z dnia ślubu ujętych w pięknym albumie. Tę radość dodatkowo potęguje zachwyt najbliższych, którzy oglądając nasze zdjęcia wzruszają się razem z nami.

Zdecydowaliśmy się na sesję w plenerze w innym terminie niż ceremonia zaślubin. Z perspektywy czasu okazało się to trafnym posunięciem. Pozbywszy się stresu, bez zerkania na zegarek mogliśmy bowiem w pełni oddać się w ramy wariackiego obiektywu.

Od początku dało się wyczuć, że Grzegorz kieruje nami wedle zaplanowanego zamysłu artystycznego. Mobilizował nas do ciągłej aktywności aby zdjęcia wyszły jak najbardziej naturalne i spontaniczne. Ze swojej strony okazał się też niezłym akrobatą - gotowym na wszystko dla natychmiastowego ujęcia chwili w różnych warunkach ( np. uciekający z kadru koń lub ten sam zjadający bukiet panny młodej :).

Jeszcze raz Serdecznie Dziękujemy za Twoją pasję z jaką podchodzisz do pracy, która przełożyła się na niepowtarzalny klimat naszych zdjęć.

Pozdrawiamy !
M&R. Stelmach

 

2010-01-25basia i maciej - plener

Poszedłem za ciosem. Dopiero co wystawiłem dwa reportaże Basi i Macieja - z ceremonii w kościele i wesela a tutaj zaraz wjeżdża na salony plener. Zaiście ciekawy, zacny, pierwszorzędny, niekrótki, nienudny, taki chyba w sam raz. Nie będę przedłużał - zapraszam do obejrzenia zdjęć z sesji plenarnej, tfuuu, plenerowej Basi i Macieja.

 

2010-01-25basia i maciej - reportaże

Z całkiem niemałym opóźnieniem publikuję zdjęcia z ceremonii ślubnej w kościele i reportażu z wesela. Ślub miał miejsce w kościele w parafii św. Stanisława Kostki w Poznaniu, natomiast wesele w mojej ulubionej Restauracji OAZA w Strzeszynku (też Poznań dla tych mniej wtajemniczonych). Przede mną jeszcze do publikowania efekty sesji w plenerze, ale z tym jeszcze chwilę - trzeba znaleźć trochę więcej czasu. W każdym razie wracając do tego, co dotychczas udało mi się opublikować: zdjęcia ze ślubu kościelnego, krótki reportaż z wesela.

 

2010-01-21echa targów ślubnych - poznań 2010

targi ślubne... magazyn ślubny - organizator największych w Wielkopolsce targów ślubnych - opublikował na swojej stronie foto-relację z targów .... mojego autorstwa. Odnośnik do galerii zdjęć znaleźć można na stronie magazynu w sekcji aktualności pod tytułem "Największe w Wielkopolsce Targi Ślubne 10 stycznia 2010r." albo bezpośrednio pod adresem: http://www.targi-slubne.pl/targi2010/index.html. Nie ukrywam, że jest mi niezmiernie miło, że to właśnie moja relacja fotograficzna znalazła się na stronach magazynu ślubnego.

 

2010-01-13targi ślubne - 10 stycznia 2010 - już po ...

No i po targach. Najkrócej mówiąc było "inaczej", co oczywiście oznacza "lepiej". Krótką foto-relację można zobaczyć u mnie na blogu (Olivier Janiak, Eva Minge, itd. ...). Wspomnę tylko, że moim zadaniem w tym roku było przygotowanie krótkiego reportażu dla Organizatora targów - Magazynu Ślubnego.

 

2009-12-10franek i jego miny - nowa sesja dziecięca

W sekcji "ludzie" opublikowaliśmy efekty krótkiej sesji fotograficznej, którą mieliśmy okazję zrobić naszemu Ukochanemu modelowi - Frankowi. Nie ma chyba dla niego innego wyjścia - w przyszłości będzie modelem. Słodziak i chichracz z niego niesamowity. Zapraszam Was na odrobinę radości płynącej ze zdjęć. Zobacz galerię zdjęć.

 

2009-11-20targi ślubne - 10 stycznia 2010

... uwaga Zakochani, uwaga Narzeczeni, uwaga przyszli Nowożeńcy, pozor vlak !!! Jak co roku, zawsze w styczniu, zawsze w Poznaniu, chociaż tym razem w innym miejscu, odbędą się znane, lubiane, największe w Wielkopolsce, organizowane przez Redakcję Magazynu Ślubnego (www.magazynslubny.pl):

T A R G I - Ś L U B N E (.pl)
Targi odbędą się w niedzielę 10-go stycznia 2010r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w pawilonie nr 3 [wejście od Roosevelta, szklany budynek]. Godziny: 10-18.

Więcej na temat targów na www.targi-slubne.pl.

Do zobaczenia !!!

 

2009-11-20polskie stowarzyszenie fotografów ślubnych

Przeglądając czeluście internetu, trafiłem na oto coś takiego. Co ciekawe rzecz ma miejsce w Poznaniu, więc dla mnie jak znalazł. W każdym razie cytując oficjalny komunikat ze strony psfs.pl:

W dniu 12 października br. zostało zarejestrowane Polskie Stowarzyszenie Fotografów Ślubnych z siedzibą w Poznaniu.

Stowarzyszenie powstało jako odpowiedź na potrzeby środowiska fotografów ślubnych, które dotąd nie posiadało możliwości zrzeszenia się oraz podejmowania wspólnych działań w sposób zorganizowany.
Powstało, aby reprezentować fotografów ślubnych prezentujących najwyższy poziom zawodowy oraz ich twórczość. Powstało, aby promować polską fotografię ślubną znajdującą się na wysokim poziomie artystycznym, aby budować wizerunek tej fotografii jako sztuki, aby przybliżyć społeczeństwu pracę fotografa ślubnego. Stowarzyszenie stwarza fotografom ślubnym możliwość podejmowania wspólnych działań promocyjnych, wspólnych działań mających na celu poszanowanie ich praw autorskich osobistych i praw autorskich majątkowych, a także działań na rzecz wspólnego uzyskiwanie rabatów w zakresie towarów, produktów i czynności zawodowych fotografów ślubnych.


~~~~~~ koniec oficjalnego komunikatu ~~~~~~~

Nabór jeszcze się nie rozpoczął, ale nie ukrywam, że ... jeśli się uda oczywiście ... miło będzie dołączyć do grona zacnych kolegów po fachu.

 

2009-11-17korespondencja od basi i macieja...

...byli Bachna i Michu, pora na Bachnę i Macieja. Tak się złożyło, że ślubów Basi i panów na "M" we wrześniu mieliśmy co niemiara. Tak się też złożyło, że zarówno Basi, jak i Basi jak i panom na "M" efekty moich prac się podobały. Serdecznie dziękuję za przesłane miłe słowa:

Hej Grzegorzu, nie mieliśmy kiedy napisać, przepraszamy :)
Co do sesji i w ogóle ślubu i wesela.. to było świetnie. 5 września prawie Cię nie widzieliśmy - głównie w kościele - a to chyba dobrze nie? Zwłaszcza, że zdjęcia przeszły nasze wszelkie oczekiwania! Maciek powiedział, że to będą jedyne zdjęcia, do których będzie z chęcią wracał (a w jego ustach to baaaaaaaaaardzo poważny komplement, bo nie cierpi zdjęć!). Sesja była świetna, tylko szkoda, że taka krótka! Hmm.. prawie 4 godziny.. a minęło jak w 15 minut! Moment korytarzowo-welonowy bardzo nam się podoba. Wiesz, że nasi rodzice byli raczej sceptycznie nastawieni, kiedy usłyszeli, że mieliśmy sesję w kinie i Ikei.. ale te zdjęcia podobają im się najbardziej! Mojemu tacie te na dachu i Ikeowe, a mamom z pomostu...

A dziadek popłakał się na widok tego zdjęcia, na którym jest z babcią i piją toast.

Dziękujemy Ci baaaaardzo, baaaardzo. Mamy nadzieję, że jeszcze się zobaczymy... może przy okazji jakiejś ciąży? :)
Jesteśmy strasznie zadowoleni. Wiemy, że będziemy polecać Cię dalej!

Pozdrawiamy,
Basia i Maciek R.


PS: Liczę, że wkrótce będę mógł zaprezentować wybrane zdjęcia ze ślubu/pleneru/wesela Basi i Macieja.

 

2009-11-17znowu miło ... jak mi miło

...Bachna i Michu... no właśnie. Mam nadzieję, że wkrótce znajdę chwilę na wystawienie kilku zdjęć z ich uroczystości. Póki co, pozwolę sobie na zacytowanie listu, który dostałem od tych świeżo upieczonych Nowożeńców.

Serdecznie dziękuję za miłe słowa!
Grzegorzu
Bardzo dziękujemy za zdjęcia. CAŁKOWICIE spełniły nasze oczekiwania! Oglądaliśmy je dziesiątki razy - wspaniale przywołują wspomnienia tego niesamowitego dnia! Wszyscy, którzy mieli już przyjemność je zobaczyć, mają podobne odczucia. Możesz liczyć na nas w zakresie reklamowania Twoich usług i niewątpliwego talentu :)
Bachna i Michu ;)


PS: Krótka zajawka tego, co się u nich działo, pojawiła się swego czasu na blogu.

 

2009-11-13marychny i rafcia - ciąg dalszy...

... ciąg dalszy uroczych "zmagań" z Marychną i Rafciem, tym razem kilka wybranych fotografii z pleneru ślubnego. Krótko i zwięźle - zapraszam do galerii.

 

2009-11-11nowe zdjęcia, ... wreszcie

... ciągle na to narzekam, ale tak rzeczywiście jest. Czas leci za szybko. Nadrabiając część zaległości, umieściłem w sekcji "fotografia ślubna" kilka wybranych zdjęć z ceremonii ślubnej Marii i Rafała. Zapraszam do ich obejrzenia. ... a wkrótce kolejne zdjęcia tej przemiłej Pary Młodej.

 

2009-10-13wystawa prac Sylwka Łachacza

... zaproszę w dwa miejsca - jedno wirtualne, drugie istniejące na mapie. Wirtualne, to galeria zdjęć z wernisażu wystawy Sylwestra Łachacza. A to istniejące, to samo miejsce, gdzie rzeczoną wystawę można podziwiać - siedziba firmy hansgrohe w Tarnowie Podgórnym.

 

2009-10-10hmmm - mini-sesja w plenerze

... tym razem coś nowego w sekcji "ludzie" - mini-galeria zdjęć z sesji w plenerze pewnej "młodej", prawie dorosłej, jeszcze panny (ku niewątpliwej radości jej rodziców). Nie przeciągając - zapraszam do obejrzenia zdjęć.

 

2009-10-09magda i mateusz - sesja plenerowa

... w sekcji "fotografia ślubna" udostępniłem galerię zdjęć z sesji w plenerze Magdy i Mateusza. Co nietypowe, zdjęcia robiliśmy przed ceremonią w kościele. Niby rzadko Pary Młode się na takie rozwiązanie decydują, ale - pomijając pewne ograniczenia - było całkiem sympatycznie, owocnie i ogólnie miło. Zobaczcie sami - plener ślubny Magdy i Mateusza.
PS: Niektóre zdjęcia do ich pełnego zrozumienia wymagają poznania trochę tych dwoje wesołych osobników :) Kto miał okazję, ten wie o co chodzi.

 

2009-09-15za ciosem ...

...idąc za ciosem, jeszcze jedno krótkie copy&paste z maila. Znowu zrobiło się miło i znowu serdecznie dziękuję za miłe słowa!

Witam Panie Grzegorzu,
właśnie oglądam zdjęcia z naszej sesji - są super! Te kilka godzin, które minęły bardzo szybko "w błyskach fleszy" na długo pozostaną w naszych wspomnieniach - moja Justysia jest zachwycona, zresztą ja także, nawet mój Ukochany, którego trudno zadowolić powiedział, że fotki mu się podobają.
Dziekuję za płytke i pozdrawiam
Magda

 

2009-09-15miło...

...nie wyrabiam się! Kilka sesji fotograficznych do wrzucenia i niestety nie ma kiedy. W kolejce też ceremonie w kościele, reportaże z przygotowań i wesela. Może w 34-tym roku życia będę miał więcej czasu :) Póki co mam przyjemność znowu podzielić się z Wami czymś miłym. Skromność - to wiecie - moje drugie imię :) Zdarzają się momenty, w których utwierdzam się, że to, co robię jest wartościowe, że ludziom się podoba, że ogólnie jest dobrze. Robi się wtedy miło. Bardzo miło.

Serdecznie dziękuję za miłe słowa!

Witaj Grzegorzu!
Zdążyliśmy już ochłonąć po weselu... ale zostały nam za to piękne wspomnienia, które uwieczniłeś na zdjęciach. Nasze rodziny i znajomi są nadal pod wrażeniem... do tego stopnia, że jedna z ciotek oglądając nasz album ślubny krzyknęła "to jest dzieło sztuki!!!" Tak, tak Grzegorzu, nie dosyć, że artysta, to jeszcze alpinista (ja do dzisiaj mam w oczach jak się wspinałeś na altankę czy co to tam było...żeby zrobić nam zdjęcia z lotu ptaka ;)) Dziękujemy Ci za to, że choć na chwilkę mogliśmy przystopować w całym tym zgiełku. Każde zdjęcie ma swoją historię, którą tworzyłeś razem z nami ;) i to jest piękne...

Pozdrawiamy serdecznie
Agnieszka i Krzysztof Tomczak

 

2009-09-02dzieci w studio, czyli kilka zdjęć naszego ukochanego

... rzadko niestety ostatnio znajduję czas na zamieszczanie nowych zdjęć na stronie. Nie oznacza to oczywiście, że nic się w temacie fotografii nie dzieje. Powiem więcej - kolejne jej obszary odsłaniają przed nami swoje tajemnice. Dzisiaj chciałbym zaprosić do galerii "ludzie", w której to umieściłem kilka zdjęć naszego ukochanego F... jak mu tam było, no dalej, Filipa? nie! Fryderyka? już wiem! Franka! Czyli ogólnie akcja pod tytułem: fotografia dziecięca. Zapraszam!

 

2009-08-12czas oczekiwania w wykonaniu kasi i jarka

... rozpisałem się przy samej galerii zdjęć, więc już może tutaj nie będę. Mamy za sobą kolejną - uważaną za udaną - sesję zdjęciową w ciąży. W roli modeli występowali: będąca akurat w ósmym miesiącu ciąży Kaśka oraz niebędący w ósmym miesiącu ciąży Jarek. Jak to zwykle większą rolę odegrała "modelka", ale "model" miał również swoje 5 minut, które godnie wykorzystał. Zapraszam zatem do obejrzenia galerii zdjęć z sesji ciążowej Kaśki i Jarka w sekcji "ludzie".

 

2009-08-08zrobiło się referencyjnie...

...chyba zrobię na to osobną sekcję :) "Tyle" już tego, że wręcz nie wiem, co z tym wszystkim robić - żartuję oczywiście. W każdym razie zawsze jest mi bardzo miło, gdy dostaję tego typu wiadomości od Par Młodych, z którymi "już skończyłem". Zawsze liczę, że ta jedna usługa będzie drzwiami do kolejnych w przyszłości - w końcu "zwykle" po ślubie dzieje się coś w temacie potomstwa - a to i sesja ciążowa po drodze może się przytrafić, a to potem sesja rodzinna. Oferta fotograficzna może się poszerzać do woli. "Studio foto" do dyspozycji i ...

Ale wracając do sedna tego i tak już przydługawego wpisu. Drodzy Marto i Marcinie, tfuuu, tfuuu, tzn. Magdo i Mateuszu :) Serdecznie dziękuję za Wasze miłe słowa i polecam swoje - jak to nazwaliście - "usługi fotograficzne" :)

Dziękujemy za wyluzowaną atmosferę w czasie sesji ślubnej i rewelacyjne zdjęcia. Jesteśmy wdzięczni [przyp. moderatora - wycięto słowo "Panu" jako nie na miejscu :)] Grzegorzowi za dyskrecję i wyłapanie emocji na twarzach naszych i rodziców oraz gości. Z otrzymanych zdjęć bije pasja fotografa, to są zdjęcia z duszą, do których będziemy często wracać... Wszyscy, którzy obejrzeli nasze zdjęcia, są nimi zachwyceni tak samo, jak my. Z pewnością warto skorzystać z usług fotograficznych [przyp. moderatora - znowu usunięto "Pana" :)] Grzegorza - będziemy go szczerze polecać innym.

 

2009-07-15agata i szymon - co nieco ...

W sekcji zdjęć plenerowych znajdziecie kilka z krótkiego pleneru ślubnego Agaty i Szymona. No właśnie, co tu więcej gadać - zapraszam do obejrzenia zdjęć!

 

2009-07-07... wybrane efekty kolejnej sesji zdjęciowej "podwójnej"

... na szybko - sesja fotograficzna w ciąży, miała miejsce, efekty (wybrane) do obejrzenia w sekcji ludzie a konkretniej tutaj.

 

2009-07-03sesja w plenerze - magdy i stuarta - zamek rydzyna

... zabrałem się za siebie :) - w sekcji "ślubne" oprócz wspomnianych poniżej zdjęć z przyjęcia weselnego, teraz znajdziecie również zdjęcia z pleneru. Kilka z nich darzę szczególną sympatią. Zapraszam serdecznie - fotograficzna sesja w plenerze Magdy i Stuart'a.

 

2009-07-03kilka z przyjęcia magdy i stuarta - zamek rydzyna

... w sekcji "ślubne" znaleźć można kilka zdjęć z przyjęcia weselnego Magdy i Stuarta. Kilka, bo reportaż fotograficzny bardzo krótki. Tym niemniej zapraszam do galerii zdjęć ślubnych - Magda, Stuart i ich goście weselni.

 

2009-05-22let's rock !!!

... no i się zaczyna! Sezon fotografii ślubnej należy uznać za otwarty. Wiem, że pewnie niektórzy już dawno rozpędzeni, aparaty fotograficzne porozgrzewane do czerwoności, ale dla mnie w tym roku trochę później. Trochę specjalnie, bo przecież od stycznia mamy pewnego Ukochanego człowieczka w domu. Liczę, że będzie mi towarzyszył jutro podczas pierwszej w tym roku plenerowej sesji ślubnej w Zamku w Rydzynie (koło Leszna).

 

2009-04-23sezon ślubny 2009

... powoli się zaczyna. Trochę się go boję, bo jak pewnie udało się Wam zauważyć w tym roku pojawiło się w naszym życiu coś niesamowitego - Franciszek, Franek, Franio, Frank, Franz, Franco, Frrrrrrrrrr_1000_innych_odmian :) O tym, jak to jest, trzeba się po prostu przekonać na własnej skórze. Obłęd (oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu) !!! Wracając do tytułu - ślubny sezon fotograficzny is about to begin. Let it rock !!! Albo bardziej po słowiańsku (cytując Mumio): Niech to trwa, niech to trwa :)

 

2009-03-24sesja ciążowa ... justyna i rafał

... nie mogę o tym nie napisać, czyli po prostu muszę o tym napisać. Serdecznie zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć z sesji ciążowej, którą mieliśmy zaszczyt wykonać dla Justyny i Rafała.

 

2009-01-27sesja w ciąży - ciąg dalszy

... krótko, zwięźle, dołożyłem kilka zdjęć do sesji ciążowej, Młodemu w środku wygodnie, więc była okazja. Zapraszam do galerii zdjęć w ciąży.

 

2008-12-31o artystce słów kilka - Małgorzata Ciernioch

... Małgorzata Ciernioch, artystka plastyk, zaprasza do swojej autorskiej galerii w Poznaniu na ulicy Strzeszyńskiej 114, zobacz kilka zdjęć zrobionych podczas pracy nad portretem: Małgorzata Ciernioch - portrety, grudzień 2008. Chcesz zakochać się w sztuce? - wsiadaj i przyjeżdżaj - zobacz wskazówki dotyczące dojazdu do galerii. Zaskakujące, że zdjęcia popełniłem ja, Jarząbek :)

 

2008-12-10sesja w ciąży - wyjątkowe fotografie

... wyjątkowe, bo nasze, własne, rodzinne. Udało nam się - przed "rozwiązaniem" - zrobić sobie krótką sesję zdjęciową. Główną rolę w tym przedsięwzięciu odegrała Ukochana (onegdaj zwana nepalskim tragarzem) i jej wspaniały, okazały brzuchol :) Moja skromna osoba znalazła się razy kilka również po tej stronie obiektywu, której za bardzo nie lubi :) Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć w ciąży.

 

2008-11-28konkurs fotografów ślubnych

radość wielka wkradła się w nasze domostwo :) A na pewno w tę jego fotograficzną część. W każdym razie udało mi się - dosłownie rzutem na taśmę (23:59:30) posłać kilka zdjęć na ostatnią w tym roku edycję konkursu fotografów ślubnych organizowanych przez FFŚ czyli Forum Fotografów Ślubnych. Jako, że zabrałem się za upload zdjęć na kilka minut przed godziną zero, udało mi się wrzucić tylko kilka z nich. Jakże miło zrobiło się na duchu po ogłoszeniu wyników. Wśród tej ogromnej grupy zacnych fotografów ślubnych, których naprawdę bardzo szanuję i podziwiam, moje skromne zdjęcia znalazły uznanie. Zwykle szukam moich prac gdzieś tam ... o nie, miałem być bardziej wierzący w siebie i przekonany o wysokiej wartości mojej pracy i umiejętności, tak więc jeszcze raz ... moje wspaniałe fotografie zostały dostrzeżone i się spodobały. Zdjęcia zobaczyć możecie póki co na moim blogu o fotografii ślubnej. Pełen reportaż z pleneru ślubnego Justyny i Rafała wkrótce :)

 

2008-09-24wioletta i artur - sesja na wydmach - wreszcie zdjęcia

Młodzi już się cieszą zdjęciami, więc już chyba czas, żeby i Wam coś pokazać. Zapraszam zatem do obejrzenia wybranych efektów wesołej sesji plenerowej, która odbyła się w Łebie, na wydmach - w Słowińskim Parku Narodowym.
Zobacz galerię plenerowych fotografii Wioli i Artura. Jeśli uważacie te zdjęcia za ciekawe, napiszcie mi o tym. Jeśli planujecie ślub, to może taka sesja jest tą, która zawsze Wam chodziła po głowie? ...

 

2008-09-23fotografie, które zmieniły świat

W dziejach naszego świata trafiają się wydarzenia, które zmieniają jego oblicze. Uwiecznienie takich momentów na zdjęciach powoduje, że pamięć o nich nie zginie już nigdy. Trafiłem na stronę, która prezentuje fotografie, które zmieniły świat. Oczywiście wszystkie wzbogacone są opisem, który wprowadza oglądającego w dany temat. Szczerze polecam odwiedzić to miejsce.
Adres dosyć prosty: http://photosthatchangedtheworld.com/.

 

2008-09-01wioletta i artur - sesja na wydmach

Piątek, dwa dni temu, bardzo wczesna pora (3:30). Bierzemy Zorkę 5, jedziemy zrobić kilka zdjęć. Jedziemy do Łeby, bo w końcu jak wydmy, to tylko koło Łeby. Pozytywny nastrój, kłębowisko pomysłów, wielkie nadzieje w temacie opadów - że się skończą, ogólnie nie mogło się nie udać - to był nasz dzień i koniec. W rejestracji zdarzeń pomagały dwa aparaty i moja biedna Ukochana zwana od piątku nepalskim tragarzem :) Efekty fotograficzne wkrótce na stronie - najpierw oczywiście trafią do Młodych, potem udostępnimy je szerszej widowni. Cierpliwości zatem.

 

2008-07-21fotografia a wyszukiwarki ...

Dzisiaj w ramach zabawy w nie tylko fotografię, stworzyłem stronę, która pokazuje czy popularna wyszukiwarka zaczyna postrzegać mnie jako fotografa ślubnego i czy uważa, że robię zdjęcia ślubne :) Dopóki na stronie nie pojawi się coś na czerwono dopóty google aż tak bardzo mnie "nie uważa". Nie poddaję się oczywiście, bo wiem, że jeżeli nie ma nic na czerwono, to na pewno kawałek dalej krew leje się aż miło :) Zerknijcie, zobaczcie...

 

2008-03-18obywatelgc na forum fotografów ślubnych

Udało się! Udało mi się dostać do grupy fotografów ślubnych na najbardziej znanym i największym forum fotografów ślubnych w Polsce. Setki fascynujących i inspirujących użytkowników, burzliwe dyskusje, fachowe porady, rankingi zdjęć i wiele, wiele więcej - to wszystko można znaleźć w tym wyjątkowym miejscu. Będąc członkiem forum mam nadzieję dalej szlifować swoje umiejętności i zdobywać cenną wiedzę z zakresu fotografii ślubnej. Mój profil na forum fotografów ślubnych.

 

Bookmark this!