facebook - podziel się

Interesujące promocje w sklepie kosmetycznym AB

W pracy fotografa ślubnego ważną rolę odgrywa makijaż ... Panny Młodej a czasem nawet Pana Młodego. Ilość zalet dobrego makijażu, dobranego do osoby, jej cery, maskującego ewentualne niedoskonałości skóry, jest naprawdę niezliczona. Na mojej zawodowej drodze spotkałem osobę, która w tym fachu pracuje już od kilkunastu lat. Ma na swoim koncie wyróżnienia, tytuły mistrzowskie, co tu dużo mówić - jest po prostu profesjonalistką z dziedziny kosmetyków, stylizacji, wizażu, ... i pewnie jeszcze kilku innych, których ze względu na swoją niewiedzę nawet nie potrafię nazwać. W każdym razie rozpocząłem kampanię promującą usługi związane z makijażem ślubnym wykonywanym przez tę osobę - żeby nie było anonimowo - Agatę Bródkę. Podczas spotkań z przyszłymi Parami Młodymi pytam o kwestie makijażu, zwracam uwagę na to, jak ważnym jest elementem i przy okazji proponuję usługi Gabinetu Kosmetycznego AB prowadzonego przez Panią Agatę Bródkę.

Przy okazji współpracy z Gabinetem Pani Agaty, zachęcam do zakupów w sklepie internetowym z kosmetykami, prowadzonym przez Panią Agatę. Sklep z profesjonalnymi kosmetykami w ramach promocji produktów znanych marek kosmetycznych ( BANDI COSMETICS, Gatineau, FARMONA, TOŁPA, ZIAJA, BIELENDA, CHARMINE ROSE, REJUVI, STAGECOLOR COSMETICS ), oferuje aktualnie między innymi:
Jeśli nic się nie pokazało, to oznacza po prostu, że coś po drodze zawiodło. Nie oznacza to jednak, że nie możecie sami sprawdzić, jakie kremy, płyny, maseczki, płatki kosmetyczne i inne profesjonalne kosmetyki oferuje aktualnie sklep kosmetyczny AB. Zapraszam.